Gratis levering Gratis levering vanaf €50

Bij een bestelwaarde van €50 of meer bezorgen we gratis jouw lampen. Bestellingen die vóór 22.00 uur zijn geplaatst, worden dezelfde dag nog verzonden.

Bedenktijd 90 dagen bedenktijd

Het kan natuurlijk zijn dat je niet tevreden bent met je bestelde product(en). Geen probleem! Deze kan je natuurlijk altijd terugsturen naar ons! Je kan je product binnen 90 dagen retourneren.

Klarna Achteraf betalen met Klarna

Met Klarna kun je eenvoudig en veilig achteraf betalen bij lampenlicht. Dit betekent dat je eerst je bestelling ontvangt en pas later hoeft te betalen. Zodra je bestelling is verzonden, heb je 30 dagen de tijd om te betalen. Zorg er wel voor dat je op tijd betaalt om extra kosten te voorkomen! Klarna’s betalingsvoorwaarden zijn van toepassing.

Slimme inbouwspot staal rond IP44 incl. Wifi GU10 - Xena

Share this product on Whatsapp Share this product on Pinterest
Incl. BTW

Gratis levering vanaf € 50

  • 90 dagen bedenktijd
  • Achteraf betalen met Klarna
Wilt u het in een van onze winkels bekijken?
Heb je verlichting advies nodig van onze experts?
Onze experts staan voor u klaar 6 dagen per week
Andere kleuren
Moderne slimme inbouwspot zwart rond incl. WiFi GU10 IP54 - Xena
Aanbevolen accessoires
Productbeschrijving
Specificaties
Reviews
Productvragen

Service en retouren

Vind je perfecte lichtbron.
Slimme inbouwspot staal rond IP44 incl. Wifi GU10 - Xena
Slimme inbouwspot staal rond IP44 incl. Wifi GU10 - Xena
Speciale prijs € 13,95 Adviesprijs: € 27,95

Slimme inbouwspot staal rond IP44 incl. Wifi GU10 - Xena

Productbeschrijving

De perfecte inbouwspot voor jouw interieur! Met deze stalen Xena geef je je huis een extra moderne touch. Hij heeft een diameter van 7,8 cm en een hoogte van 6,5 cm. De inbouwdiepte is 6 cm en de diameter is 6,5 cm. Inclusief klemveren. Met een IP-waarde van IP54 is hij spatwaterdicht en kan hij perfect in je badkamer of onder het terras buiten worden geplaatst. Xena Rond wordt geleverd met een WiFi GU10 lichtbron. Deze kan via WiFi worden bediend met een app op je telefoon, Google Home of Alexa. Zo kun je de lichtintensiteit van 400 lumen aanpassen door hem te dimmen. Je kunt ook zelf de kleurtemperatuur bepalen (2.700 - 6.500 Kelvin), je kunt gaan van extra warm wit licht tot koel wit licht. Gemiddeld gaat de lamp 25.000 branduren mee. Via de app kun je de lamp ook op een timer zetten, zodat je nooit meer vergeet de verlichting uit te schakelen. Super handig! Creëer extra sfeer met deze inbouwspot.

Specificaties

Product details
Artikelnr. 104663
Fitting
Klik voor meer info
GU10
Met lichtbron
Klik voor meer info
Ja, incl.GU10 230V 2700 - 6500K
Geschikt voor
Klik voor meer info
Halogeen, LED
Type licht
Klik voor meer info
Direct licht, Functioneel, Sfeer
Dimbaar
Klik voor meer info
Ja, dimmer niet inbegrepen

Service & retouren

Service en retourneren

Onze klantendienst Onze klantendienst

Wij zijn er voor jou om meer ruimte voor sfeer te creëren. Daarom krijg je 90 dagen bedenktijd op je aankoop, zit er op al onze producten 2 garantie en zijn wij 6 dagen per week makkelijk bereikbaar.

Eenvoudig retourneren Eenvoudig retourneren

Soms kan het gebeuren, dat je niet helemaal tevreden bent met een artikel. Dan kun je het natuurlijk naar ons terugsturen. Wij lossen het voor jou op. Binnen 90 dagen kun je jouw aankoop retourneren.

Meld jouw retour eenvoudig aan via ons retourportaal. Bij vragen kun je contact opnemen met de klantenservice via [email protected] of +32 800 70 677 (lokaal tarief).

Het nooit meer in het donker pakket van lampenlicht.be
7 jaar zonder zorgen na aankoop van je bestelling!
  • Binnen 48 uur een vervangend product bij schade of defect
  • Gratis retourneren met 90 dagen bedenktijd
  • Extra lange garantie op val- en stootschade, waterschade, kortsluiting en geïntegreerd LED
  • Ruil je oude lamp binnen 7 jaar in en krijg 30% extra korting op een vervanger!

Wil je nog meer weten?

Lees hier meer over de uitgebreide garantie

Iedere week bepalen wij onze prijzen op basis van de voorraad en verkopen van afgelopen week. De prijs kan dus elke week verhoogd of verlaagd worden, maar ook gewoon hetzelfde blijven als voorheen. Wij geven aan middels het aantal dagen dat vermeld is bij


De weergegeven besparing is altijd op basis van de adviesprijs. Deze adviesprijs (MSRP) is de door de fabrikant aanbevolen detailhandelsprijs van het product. Lampenlicht geeft de adviesprijs weer als referentieprijs.